Beskrivning
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | 47, 51, 54, 56, 58, 61 |
| Märke | Cannondale |
Övrigt | |
| Modell | Topstone Carbon 4 CUES 1x |
| Färg | Platinum |
| Ram | 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, BSA 68mm threaded BB, downtube Stashport, flat mount disc, internal cable routing, Kingpin suspension system, multiple gear/bottle mounts, Proportional Response construction, removable fender bridge, Topstone Carbon, UDH |
| Framgaffel | 1-1/8" to 1.5" steerer, 12x100 thru-axle, 55mm OutFront offset, fender mounts, flat mount disc, internal routing, Topstone Carbon, triple bottle/gear mounts |
| Broms, fram | Shimano CUES RS405 hydraulic disc |
| Broms, bak | Shimano CUES RS405 hydraulic disc |
| Kedja | 11-speed, LinkGlide, Shimano LG500 |
| Vevparti | 40T, Shimano CUES 6030 |
| Bakväxel | 11-speed, Shadow RD+, Shimano CUES U6000 |
| Kassett | 11-50, 11-speed, Shimano Cues LG400 |
| Styre | 16 deg flare drop, Butted 6061 alloy, Cannondale 3 |
| Styrstam | 31.8, 6061 Alloy, 7°, Cannondale 3 |
| Framnav | 12x100mm, Centerlock, Shimano TC500, Thru-Axle |
| Baknav | 12x142mm, Centerlock, HG, Shimano TC500, Thru-Axle |
| Fälgar | 28h, tubeless ready, WTB ST i25 TCS |
| Sadel | 148mm, Selle Royal SRX Open |
| Sadelstolpe | 27.2x350mm, 6061 Alloy, Cannondale 3 |
| Växelreglage | 11-speed, Shimano CUES U6030 |
| Däck, fram | 700x45c, tubeless ready, WTB Riddler TCS Light |
| Däck, bak | 700x45C, tubeless ready, WTB Riddler TCS Light |
Recensioner
Cannondale
Cannondale Topstone Carbon 4 CUES 1x
Kan hämtas i butik I lager online
Betala senare med Klarna.
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service