Beskrivning
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | XS, S, M, L, XL |
| Märke | Cannondale |
| Modell | 700 U Tesoro Neo Crb 1 |
Övrigt | |
| Färg | Stealth Grey |
| Ram | 12mm thru-axle, 148mm dropout spacing, flat mount disc, integrated cable routing, internal downtube battery, removable kickstand mount (40mm Pletscher-style), SAVE, Synapse Neo Carbon |
| Kedja | 12-speed, Sram NX Eagle |
| Bakväxel | SRAM X1 Eagle AXS wireless electronic |
| Pedaler | Cannondale Urban Platform |
| Styre | 31.8mm, 6061 Alloy, 7° rise, 700mm |
| Fälgar | 28h, alloy double-wall rim, Cannondale GXD10 |
| Sadel | Selle Royal Vivo Active Ergo |
| Sadelstolpe | 27.2x400mm, 6061 Alloy, Cannondale 3 |
| Växelreglage | SRAM GX Eagle AXS Controller, wireless |
| Däck, fram | 700x35c, Vittoria Terreno Zero |
| Laddare | Bosch 2A |
Recensioner
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Cannondale
Cannondale 700 U Tesoro Neo Crb 1
Tillgänglighet
Externt lager
Slut i lager
Butik
Välj variant för att se butikslager
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service