Beskrivning
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | 44, 48, 51, 54, 56, 58, 61 |
| Modell | 700 U Synapse Crb 2 SmartSense |
Övrigt | |
| Färg | Copper Ore |
| Ram | 12x142 thru-axle, BSA 68mm threaded BB, downtube Stashport, fender mounts, flat mount disc, integrated cable routing, integrated seat binder, Proportional Response construction, SmartSense Gen 2.0 equipped, Synapse Carbon, UDH |
| Framgaffel | 1-1/8" to 1-1/5" Delta steerer, 12x100mm thru-axle, 55mm offset, fender mounts, flat mount disc, integrated crown race, internal routing, Synapse Carbon |
| Kedja | SRAM Force |
| Vevparti | 170mm (48-51cm), 172.5 (54-56cm), 175mm (58-61), 46/33: 165mm (44cm), SRAM Force |
| Framväxel | braze-on, SRAM Force AXS |
| Bakväxel | SRAM Force AXS |
| Styre | 420mm (54-61cm), Vision Trimax Aero Alloy: 400mm (44-51cm) |
| Styrstam | -6°: 80mm (44-48m), 100mm (54-56cm), 110mm (58-61cm), 31.8, 90mm (51cm), Alloy, Cannondale C1 Conceal |
| Framnav | 12x100mm centerlock, DT Swiss 370 |
| Baknav | 12x142mm centerlock, DT Swiss 370 |
| Fälgar | 24h, Reserve 42|49 Turbulent Landsväg, tubeless ready |
| Sadel | 140mm, Fizik Vento Argo R5 |
| Sadelstolpe | 0mm offset (44-48cm), 20mm offset (51-61cm), Cannondale C1 Landsväg 27 Carbon, SmartSense compatible |
| Växelreglage | SRAM Force AXS |
| Däck, fram | 700x32C, Vittoria Rubino Pro IV |
Recensioner
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Cannondale
Cannondale 700 U Synapse Crb 2 SmartSense
Tillgänglighet
Externt lager
Finns i externt lager (Leverans 5-10 dagar)
Butik
Välj variant för att se butikslager
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service