Beskrivning
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | XS, S, M, L |
| Märke | Cannondale |
| Modell | 700 F Quick 5 Remixte |
Övrigt | |
| Färg | Graphite |
| Ram | 360° reflectivity, flat mount disc, Low-step, rack/fender mounts, SAVE, SmartForm C3 Alloy, Step-Thru, Straightshot hidden cable routing, tapered head tube |
| Framgaffel | 1-1/8" steerer, 360° reflectivity, Chromoly, fender mounts, flat mount disc |
| Kedja | 7-speed, KMC Z51 |
| Bakväxel | Shimano Tourney TX |
| Styre | 25mm rise, 6° rise, 600mm, 6061 double-butted, 8° sweep |
| Framnav | QR, Sealed Alloy Disc |
| Baknav | Formula QR |
| Fälgar | 32h, Cannondale Disc, double wall w/eyelet |
| Sadel | Cannondale Fitness Women's Ergo Double Density |
| Sadelstolpe | 27.2x350mm, 6061 Alloy |
| Växelreglage | 2x7, Shimano M315 Rapidfire Plus |
| Däck, fram | 700x35c, K-Guard, Schwalbe Spicer |
Recensioner
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Cannondale
Cannondale 700 F Quick 5 Remixte
Tillgänglighet
Externt lager
Slut i lager
Butik
Välj variant för att se butikslager
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service