Beskrivning
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | XS, S, M, L |
| Märke | Cannondale |
| Modell | 700 F Quick 3 Remixte |
Övrigt | |
| Färg | Agave |
| Ram | 360° reflectivity, flat mount disc, Low-step, rack/fender mounts, SAVE, SmartForm C3 Alloy, Straightshot hidden cable routing, tapered head tube |
| Framgaffel | 1-1/4" to 1-1/8" tapered steerer, 12x100mm thru-axle, 360° reflectivity, fender mounts, flat mount disc, Full carbon |
| Kedja | 9-speed, KMC Z9 |
| Bakväxel | Shadow SGS, Shimano Alivio |
| Styre | 18mm rise, 4° up, 600mm, 6061 Alloy, 8° back, Cannondale Riser |
| Framnav | 12x100mm, Formula CRX-512 |
| Baknav | Formula DC-1422 QR |
| Fälgar | 32h, Cannondale Disc, double wall |
| Sadel | Cannondale Fitness Women's Ergo Double Density |
| Sadelstolpe | 27.2x350mm, 6061 Alloy |
| Växelreglage | 9-speed, Shimano Altus |
| Däck, fram | 700x35c, K-Guard, reflective strip, Schwalbe Spicer |
Recensioner
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Cannondale
Cannondale 700 F Quick 3 Remixte
9 599 kr exkl. moms

Betala senare med Klarna.
Slut i lager för tillfället. Vill du bli meddelad när den finns igen? Kontakta oss
Tillgänglighet
Externt lager
Slut i lager
Butik
Välj variant för att se butikslager
Välj variant för att se butikslager
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service