Beskrivning
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | SM, LG |
| Märke | Cannondale |
| Modell | 27.5 U Treadwell 2 Remixte |
Övrigt | |
| Färg | Jade |
| Ram | 360° reflectivity, flat mount disc, rack/fender mounts, SAVE, SmartForm C3 Alloy, Step-Thru, Straightshot hidden cable routing, tapered head tube |
| Framgaffel | 1-1/8" steerer, flat mount disc, mid-blade rack/fender mounts, OutFront offset, SmartForm C3 Alloy blades |
| Kedja | 9-speed, KMC X9 |
| Bakväxel | microSHIFT Advent |
| Styre | 15° back, 31.8mm, 6061 Alloy, 740mm, Cannondale Cruise Control riser |
| Framnav | 5mm Hex Security QR, Sealed Alloy Disc |
| Baknav | 5mm Hex Security QR, Sealed Alloy Disc |
| Fälgar | 32h, Cannondale, double wall |
| Sadel | 170mm, Cannondale Treadwell, steel rails |
| Sadelstolpe | 31.6x350mm, 6061 Alloy |
| Växelreglage | 9-speed, microSHIFT Advent |
| Däck, fram | 650bx47c, Maxxis DTR-1 |
Recensioner
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Cannondale
Cannondale 27.5 U Treadwell 2 Remixte
Tillgänglighet
Externt lager
Slut i lager
Butik
Välj variant för att se butikslager
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service