Artikelnummer BCDKDKTR24
Beskrivning
Weight 34kg
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | OS |
| Märke | Cannondale |
| Modell | 24 U Kids Trail |
Övrigt | |
| Färg | Midnight Blue |
| Ram | rack/fender mounts, rim brakes, SmartForm C3 Alloy |
| Framgaffel | 1-1/8" steerer, 50mm travel, Coil, SunTour XCT-JR 24, w/ canti mounts |
| Kedja | 8-speed, KMC Z8.1 |
| Bakväxel | microSHIFT M21S |
| Styre | 25.4mm, 580mm, Lightweight Alloy |
| Fälgar | 24", 28h, Cannondale, lightweight alloy |
| Sadel | Cannondale Kid's Comfort |
| Sadelstolpe | 25.4mm, Alloy, clamp-less, One-piece |
| Växelreglage | 8-speed trigger shifter, microSHIFT |
| Däck, fram | 24x1.95", Kenda Small Block 8 |
Recensioner
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Cannondale
Cannondale 24 U Kids Trail
7 099 krFrån 296 kr/mån× 24 mån
Tillgänglighet
Externt lager
Slut i lager
Butik
Välj variant för att se butikslager
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service