Artikelnummer BCDKDKTR1
Beskrivning
Weight 19kg
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | OS |
| Märke | Cannondale |
| Modell | 12 U Kids Trail 1 |
Övrigt | |
| Färg | FlaminGoes |
| Ram | coaster brake, SmartForm C3 Alloy |
| Framgaffel | 1" steerer, Rigid, steel |
| Kedja | 1/2x1/8", KMC S1 |
| Styre | 25.4mm, 460mm, Lightweight Alloy |
| Fälgar | 12", 16h, Cannondale, lightweight alloy |
| Sadel | Cannondale Kid's Comfort |
| Sadelstolpe | 25.4mm, Alloy, clamp-less, One-piece |
| Växelreglage | Null |
| Däck, fram | 12x2.25", Innova, multi-use tread |
Recensioner
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Cannondale
Cannondale 12 U Kids Trail 1
Tillgänglighet
Externt lager
Slut i lager
Butik
Välj variant för att se butikslager
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service