Beskrivning
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | XS, S, M, L, XL |
| Modell | 700 U Topstone EQ |
Övrigt | |
| Färg | Tungsten Blue |
| Ram | 12x142 thru-axle, BSA threaded BBm flat mount disc, lightweight SmartForm C2 Alloy, multiple gear/bottle mounts, StraightShot internal cable routing, tapered headtube, Topstone |
| Framgaffel | 1-1/8" to 1.5" steerer, 12x100 thru-axle, 55mm OutFront offset, fender mounts, flat mount disc, internal routing, Topstone Carbon, triple bottle/gear mounts |
| Kedja | 11-speed, Shimano LG500 Linkglide |
| Styre | 16 deg flare drop, Butted 6061 alloy, Cannondale 3 |
| Framnav | 12x100mm centerlock, SP PL-7 Dynamo |
| Baknav | 12x142mm centerlock, Shimano TC500 |
| Fälgar | 23mm internal width, 28h, GXD 1.0 |
| Sadel | Selle Royal SRX Open |
| Sadelstolpe | 27.2x350mm, 6061 Alloy, Cannondale 3 |
| Växelreglage | 11-speed, Shimano CUES U6030 |
| Däck, fram | 700x37c, tubeless ready, WTB Riddler TCS Light |
Recensioner
Cannondale
Cannondale 700 U Topstone EQ
Kan hämtas i butik I lager online
Betala senare med Klarna.
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service