Beskrivning
Specifikationer
Grundläggande information | |
|---|---|
| Storlek | 47, 51, 54, 56, 58, 61 |
| Modell | 700 U Topstone Crb 2 GRX 2x |
Övrigt | |
| Färg | Obsidian |
| Ram | 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, BSA 68mm threaded BB, downtube Stashport, flat mount disc, internal cable routing, Kingpin suspension system, multiple gear/bottle mounts, Proportional Response construction, removable fender bridge, Topstone Carbon, UDH |
| Framgaffel | 1-1/8" to 1.5" steerer, 12x100 thru-axle, 55mm OutFront offset, fender mounts, flat mount disc, internal routing, Topstone Carbon, triple bottle/gear mounts |
| Framväxel | Shimano GRX 820 |
| Styre | 12 deg flare drop, 7050 Alloy, Cannondale 2 ShortDrop |
| Framnav | 12x100mm centerlock, Shimano TC500 |
| Baknav | 12x142mm centerlock, Shimano TC500 |
| Fälgar | 28h, tubeless ready, WTB KOM Team i25 TCS |
| Sadel | Fizik Terra Argo X6 |
| Sadelstolpe | 27.2x350mm (47-58), 400mm (61), Cannondale 2 Carbon |
| Växelreglage | 12-speed, Shimano GRX 820 |
| Däck, fram | 700x37c, tubeless ready, WTB Riddler TCS Light |
Recensioner
Cannondale
Cannondale 700 U Topstone Crb 2 GRX 2x
Inte tillgänglig i butik Slut i lager
Tillfälligt slut i lager, vi vet inte när denna vara är i lager igen.
Betala senare med Klarna.
Detaljer
-
Snabb leverans
-
Smidig retur
-
3 års garanti
-
Personlig rådgivning från cykelexperter
-
Testade och noggrant utvalda premiumcyklar
-
Trygg betalning
-
Möjlighet till upphämtning i butik
-
Hållbara och kvalitetskontrollerade produkter
Frakt
Returer
Dags för service?
Kom förbi med din cykel – eller låt oss hämta den!
Vi erbjuder hämtning och leverans varje tisdag och torsdag i nordvästra Skåne. Vi fixar allt från service till nya cyklar – snabbt, smidigt och med ett leende.
Boka Service